نامه‌ای خطاب به مردم بحرین

مردم مقاوم بحرین!

یقیناً جانیان آل‌خلیفه حکمشان از حبس ابد سنگین‌تر خواهد بود، زیرا هنوز هم مشغول کشتار و خونریزیند و چه غمبار است که در سایه تعاملات دیپلماتیک بین‌الملل که همه بر مبنای اصالت انسان ساخته و پرداخته شده، و نه اصالت حق و خدا، باید این غاصبان خونریز را در اجلاس سران غیرمتعهد آن هم در تهران ببینیم.

 

قرار است مشتی شیطان در روزهای آینده به تهران سفر کنند و ایران پذیرای آنهایی باشد که ماه‌هاست مسلمانان بحرین را به جرم آنکه می گویند:

هر یک بحرینی، یک رأی، صدایشان را در گلویشان با گلوله‌های غربی خفه می‌کنند. دژخیمانی که مسلمانان آزاده بحرینی را ماه‌هاست به جرم عزاداری برای اهل بیت (ع) بی‌رحمانه شکنجه می‌کنند.

مردم عزیز بحرین!حرکت عدالتخواهی و دفاع از مظلومان و مستضعفان که در ایران با پرچمداری امام خمینی و امام خامنه‌ای به اهتزاز درآمد، روز به روز با عزمی استوارتر به پیش می‌رود و هرگز در عرف روابط بین‌الملل هضم نخواهد شد.

ایران امروز پرچمدار ظلم‌ستیزی است و هرگز آل‌خلیفه جنایتکار را نماینده مردم بحرین در هیچ اجلاسی نمی‌داند. آل خلیفه فقط نماینده وزارت دفاع آمریکاست و نه مردم بحرین.

 

ایران پرچمدار ظلم ستیزی است و اگر این ظلم از مسیر روابط دیپلماتیک هم اعمال شود ابایی از مقابله با آن نخواهد داشت. جنبش دانشجویی اگر احساس کند خانه ظلم، از حد خود تجاوز می‌کند، برای بستن آن درنگی ندارد، همچون سفارتخانه‌های رژیم اشغالگر و آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث.

 

ورود آل‌خلیفه به فرودگاه امام خمینی (ره) سرآغاز کابوس پیچیده‌ای برای سران استکبار خواهد بود که مظلومان بحرین آن را فراموش نخواهند کرد.

آیا به راستی گمان کرده‌اند که جانیان آل خلیفه می‌توانند به راحتی ماه‌های پیاپی حکم قتل و شکنجه و تجاوز به نوامیس مسلمانان را در بحرین صادر کنند و با آسودگی قدم‌های رذیلانه خود را در فرودگاه تهران بگذارند!؟ هرگز چنین نخواهد بود.

جنبش دانشجویی در مسیر احقاق حق و نیز ایستادگی در برابر زورگویی غاصبان و زورگویان، فراتر از مناسبت‌های رسمی که حاکم بر مجامع و اجلاسیه‌ها می‌باشد تنها معیارش برای تشخیص حق از باطل دفاع از مظلوم در برابر ظالم است.

ما فرزندان انقلاب 1979 ایران و جنگ تحمیلی 8 ساله هستیم. دانشجویان حق‌طلب ایرانی به خوبی رنج و محنتی که امروز شما با آن درگیر هستید را با عمق جان درک می‌کنند و بر ایستادگی و مقاومت شما مباهات کرده و صدایی را که شما در این ماه‌ها علیه ظلم و استبداد بلند کردید به زودی در فرودگاه امام خمینی تهران علیه ظالمان وابسته‌ای که غاصبانه عنوان حکومت بر شما را یافته‌اند، توسط برادران و خواهران ایرانی شما و با بسیج جامعه عدالت‌طلب دانشجویی طنین‌انداز خواهد شد.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

برادران و خواهران شما در شورای تبین مواضع بسیج دانشجوی تهران بزرگ

/ 0 نظر / 21 بازدید